Xoroshe

Koszyk (0)

Fartuch „Czajka"

90.00 zł 90.00 zł
  • Maksymalny czas wysyłki: 10 dni

Fartuch uszyty ze streczu, dzięki któremu nie ubrudzisz się w kuchni ani w pracowni malarskiej. Ma jedną kieszeń na smartfona. Nie musisz już zdejmować swoich ulubionych ubrań do gotowania i malowania. Nosisz swoje, gotujesz, a fartuch potem wrzucasz do pralki, przetrwa wszystko. Do kolacji zasiadasz czysty. Chłopaki gotują, bo dziewczyny lubią jeść.

Ma on dwie świetne cechy: jest praktyczny i jest piękny. Wyglądasz w nim jak ślusarz z warsztatu, a nie jak własna matka. Nie ma deseni, jest czarny, jest seksowny i bardzo męski. A na kieszeni na lewym boku przysiadła wyhaftowana czajka.

Ten niepozorny ptak jest stałym elementem podlaskiego pejzażu. Jego charakterystyczny kształt i ubarwienie inspirowały tkaczki i panie haftujące w kulturze tradycyjnej. Spotykamy go często na makatkach – mieniącego się w słońcu błękitem i zielenią. Biały, okrągły brzuszek dopełnia bryły. Czajkę mogliście spotkać na lnianej kurteczce z kolekcji Xoroshe. Teraz wraca. Przysiadła na majkach (tiszertach), na nerkach i w kilku innych miejscach…

Sprawdź również inne możliwości